boghdan (boghdan) wrote,
boghdan
boghdan

В Україні випустили аналог Монополії з депутатами, електоратом і рейдерами

В Україні вийшла настільна гра, яка є політичною адаптацією класичної Монополії з місцевими реаліями. Так, гравці, виступаючи як депутати, можуть підкуповувати електорат і наймати рейдерів.

Комплект гри Перевибори на п'ятьох людей коштує не менше, ніж оригінальна версія компанії Hasbro - 470 гривень, проте за три тижні її придбали вже 70 осіб, розповіли автори гри газеті Сегодня.

Поле Перевиборів містить не одне коло, як у Монополії, а два. Зовнішнє схожє на українську версію класичної гри, на ньому розміщені поля власності, наприклад - Кондитерська фабрика, Криворіжсталь, Нафтогаз, володарі яких заробляють капітал.

Колорит гри забезпечує внутрішнє коло, в якому розміщені 25 облцентрів України, де гравці з допомогою капіталу можуть заробити голоси електорату. 500 тис. голосів змінюються на одного депутата у парламенті, і гравець, що зібрав більшість, перемагає.

Заробити голоси можна різними способами. Гравець, який побудував паркінг за 1,5 млн, отримує 140 тис. голосів. А гравець, який підкупив студентів за півмільйона, отримує 40 тис. голосів.

За допомогою фішок-кумів можна зайняти владу в місті і використовувати для отримання голосів адмінресурс, а рейдери допоможуть захопити чужі компанії.

Традиційні картки "сюрприз" можуть принести 2 млн. за допомогою "продажу марлевих пов'язок під час епідемії неіснуючого грипу", розповіли творці гри.

Зазначимо, в Польщі нещодавно випустили комуністичну версію Монополії, у якій назви полів адаптовані під епоху СРСР, а для купівлі карток власності необхідно вистояти чергу. Між тим, наприкінці минулого року Національний музей іграшок Стронга в Нью-Йорку за $ 146 000 придбав на аукціоні Sotheby's найстаріше поле для гри в Монополію, виготовлене у 1933 році у період Великої депресії.

via КорреспонденТ.net

==================

Вже чекаю на Doom або ще що-небудь в тому дусі, адоптований під політичні реалії xUSSR =)

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments